| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Ce limbi stiti? cine stie spaniola foarte bine?

5 răspunsuri:
| KevinAnthony a răspuns:

Eu cunosc, după părerea mea, la nivel avansat limba engleză şi limba bulgară, iar la nivel mai puţin avansat cunosc limba franceză. Cât despre limba spaniolă, nu prea o cunosc.

| SookiexD a răspuns:

Hmm, stiu cateva, a lui Andreea, este foarte dulce si draguta :X, a lui Iulia, si ea ma face sa ma simt bine, a Lui Roberta e destu lde draguta si a ei, In rest, engleza si altor fete :X vreau sa invat rusa :X

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Eu stiu spaniola, engleza, franceza, germana si romana laughing. Tu?

| acvilasurprinzatoare112 explică:

spaniola franceza engleza japoneza

| Florianna a răspuns:

Buna. stiu spaniola f bine, engleza, franceza si italiana tongue daca iti pot fi de folos te ajut cu mare placere!