| 熊Panda熊 a întrebat:

Ce materie va place cel mai mult la scoala/liceu si de ce?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Istoria,filosofia si religia.(domeniul religiei, crestinismul dar ora de religie nu e cum as vrea eu sa fie, atragatoare, captivanta deci o sa studiez singur Biblia cu anumite materiale de studiu)
Si. poate si romana putin.happy
big grin

Dar tie?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Of, nu mai sunt la liceu, dar mi-a placut romana datorita profesoarei(nu ma intelege gresit, nu era sexy, te facea sa-ti placa materia, aveam tot felul de proiecte)... Matematica nu mi-a placut niciodata, dar mereu am inteles-o si m-am descurcat foarte bine laughing

Istoria si geografia mi-au placut mereu...

Pot sa-ti spun si ca mereu am urat fizica.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desenul laughing.
Si matematica.
Si logica in clasa a 9. Pentru ca era logica laughing

| oprescudorin11 a răspuns:

Afara de fete, mi-a placut cel mai si cel mai mult Sportul! Voiam sa-mi arat muschii pe care nu-i aveam, dar reuseam sa fiu observat. Celelalte materii, le raportam la sport! Si-mi placeau si alea dar nu asa de mult!

Răspuns utilizator avertizat
| Morrígu a răspuns:

Mi-a plăcut în clasa a X-a psihologia și profesoara de psihologie, dar nu mai fac psihologie.
Aş vrea să spun că acum a rămas să îmi placă doar limba română dar nu îmi place profesoara și face și ora să îmi fie urâtă.
Nu îmi place nicio materie din pricina profesorilor.
În clasa a VI-a îmi amintesc că mi-a plăcut biologia și profesoara de biologie dar a plecat profesoara și nu mi-a mai plăcut. laughing

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Matematica pentru ca o înțeleg și biologia.

| milkie a răspuns:

Mi-a placut istoria de cand eram mica.
Imi place sa invat despre diverse culturi, legende si figuri politice.

| laneandreea a răspuns:

Romana momentan o inteleg cel mai bine