| UnBroken2016 a întrebat:

Ce melodie asculti in acest moment?
https://www.youtube.com/watch?v=4QCXr79Rkcw

29 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce-mi plac intrebarile astea :))

https://www.youtube.com/watch?v=6nIvBI2_hSY

| UnBroken2016 explică (pentru AFR81):

Nu multi sunt de acord cu tine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 explică (pentru TrainRider):

I feeeeeeeeeeel goodd laughing. Nu stiu cum se face ca doar melodiile date de tine mai trenulet imi plac dar ce sa ii faci. Totusi ma bucur ca si restul dau, asa mai imbogatesc lista mea

| UnBroken2016 explică (pentru Kira5854):

Videoclipul imi aduce aminte de o carte din copilarie laughing

| UnBroken2016 explică (pentru syd2):

Oooo, avem si pian. Asa mai merge. totusi ma intreb de ce posturile tale imi apar mereu dupa mult timp. Nu imi apare notificare ca ai postat dar postul este, airea.

| syd2 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu stiu, teroarea asta mi s-a inceput dupa ce mi-a trecut suspendarea.

| LostInPark a răspuns:

Ce vrea' muschii si sabiile vecinului, aia ascult
https://www.youtube.com/watch?v=maGAmkQkA34

| UnBroken2016 explică (pentru LostInPark):

Piei satana!

| UnBroken2016 explică (pentru syd2):

De ce ai fost suspendat?

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Nu e rea deloc

| syd2 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Zicea unul ca Hitler e bun la suflet si posta diferite intrebari cu poze de evrei morti si ma remarca pe mine intre ei, intr-un final am avut onoarea sa-i urez sa moara de cancer apoi am fost suspendat pe o luna.

| UnBroken2016 explică:

Fata de restul care le.-ai dat pana acum, asta e cea mai normala / buna laughing. Nu cred ca e cineva care asculta ce dau eu sau poate mai mult de 10 secunde, dar eu ascult melodiile la toti. Chiar daca nu sunt genul meu.

| UnBroken2016 explică (pentru syd2):

Dupa cate am spus zilele astea, prevad ca iau si eu daca tu ai luat doar de la atat.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

NoName e ok, s-ar putea sa te crute.

| UnBroken2016 explică (pentru Drimmero):

Tie si flori ti se pare "ok" asa ca nu te iau prea in serios la postul asta laughing

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu nu am nimic cu nimeni de pe TPU, nu port pica nimanui, mai ales pe net rolling on the floor)))). Tu ai disputele tale. Nici macar cu Coquina n-am nimic, vad ca e ok pana intr-un moment.

| UnBroken2016 explică (pentru Drimmero):

De parca eu da. Daca era asa ( ceea ce sunt sigur ca crezi asta ) nici nu mai vorbeam noi doi dupa prima noastra discutie "amicala" :)). Dar fata de tine, eu nu suport oamenii praf si cu fite de vedeta. Uite aici, nu am facut misto sau insultat si mi-a dat ingore. PRaf. CIteste doar de la primul meu post
http://www.tpu.ro/......o-fata-si/

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Tu ma inveti pe mine ce-i aia ''discutie amicala'' pe net?rolling on the floor))) Vreau eu sa fiu cat mai serios, dar cand ne intalnim pe aici, se duce totul. Nu m-am suparat deloc cand ne-am contrat, ba chiar m-am distrat de minune, te astept si pentru runda 2 oricand vrei mata/
Nu sunt dusmanos, daca era sa fiu, aveai block din primele momente, dar nu sunt genul.