| UnBroken2016 a întrebat:

Ce melodie asculti in acest moment?
https://www.youtube.com/watch?v=-S_zz3vmB_k

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea scurta :(((

https://www.youtube.com/watch?v=wIybpElQxSs

| UnBroken2016 explică (pentru Kira5854):

Zic vecinii ca ma uit la filme p0rno cu melodia asta rolling on the floor

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Da, sigur asculta pe la usa si se uita pe gaura cheii sa faca ce se intampla acolo laughing

| UnBroken2016 explică (pentru Kira5854):

Lasa, asa mai au si ei parte de niste actiune. La varsta lor cred ca au ajuns la o data pe luna sau an. Ce naspa e batranetea.

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Se mai ridica? laughing

| UnBroken2016 explică (pentru Kira5854):

Am auzit ca viagra face minuni laughing. Multi spun ca salveaza viata barbatilor dupa o anumita varsata rolling on the floor

| LostInPark a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ngrRvY0TX1Y
Asa se dadeau anunturile matrimoniale pe TV prin '99.Stiai ca bagi 50 de mii in clip dupa ce mama ta vindea apartamentul, dar luai om de afaceri.De cand cu feisbuc...eh.

| UnBroken2016 explică (pentru LostInPark):

Nici nu mai stiu cati ani au trecut de cand nu am mai ascultat melodia asta laughing

| YesorNo a răspuns:

Greierii. Se aud foarte frumos big grin.