| UnBroken2016 a întrebat:

Ce melodie asculti in acest moment?
https://www.youtube.com/watch?v=4QCXr79Rkcw

29 răspunsuri:
| UnBroken2016 explică (pentru syd2):

Oooo, avem si pian. Asa mai merge. totusi ma intreb de ce posturile tale imi apar mereu dupa mult timp. Nu imi apare notificare ca ai postat dar postul este, airea.

| syd2 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu stiu, teroarea asta mi s-a inceput dupa ce mi-a trecut suspendarea.

| UnBroken2016 explică (pentru syd2):

De ce ai fost suspendat?

| syd2 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Zicea unul ca Hitler e bun la suflet si posta diferite intrebari cu poze de evrei morti si ma remarca pe mine intre ei, intr-un final am avut onoarea sa-i urez sa moara de cancer apoi am fost suspendat pe o luna.

| UnBroken2016 explică (pentru syd2):

Dupa cate am spus zilele astea, prevad ca iau si eu daca tu ai luat doar de la atat.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

NoName e ok, s-ar putea sa te crute.

| UnBroken2016 explică (pentru Drimmero):

Tie si flori ti se pare "ok" asa ca nu te iau prea in serios la postul asta laughing

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu nu am nimic cu nimeni de pe TPU, nu port pica nimanui, mai ales pe net rolling on the floor)))). Tu ai disputele tale. Nici macar cu Coquina n-am nimic, vad ca e ok pana intr-un moment.

| UnBroken2016 explică (pentru Drimmero):

De parca eu da. Daca era asa ( ceea ce sunt sigur ca crezi asta ) nici nu mai vorbeam noi doi dupa prima noastra discutie "amicala" :)). Dar fata de tine, eu nu suport oamenii praf si cu fite de vedeta. Uite aici, nu am facut misto sau insultat si mi-a dat ingore. PRaf. CIteste doar de la primul meu post
http://www.tpu.ro/......o-fata-si/

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Tu ma inveti pe mine ce-i aia ''discutie amicala'' pe net?rolling on the floor))) Vreau eu sa fiu cat mai serios, dar cand ne intalnim pe aici, se duce totul. Nu m-am suparat deloc cand ne-am contrat, ba chiar m-am distrat de minune, te astept si pentru runda 2 oricand vrei mata/
Nu sunt dusmanos, daca era sa fiu, aveai block din primele momente, dar nu sunt genul.

| UnBroken2016 explică:

Fata de restul care le.-ai dat pana acum, asta e cea mai normala / buna laughing. Nu cred ca e cineva care asculta ce dau eu sau poate mai mult de 10 secunde, dar eu ascult melodiile la toti. Chiar daca nu sunt genul meu.

Răspuns utilizator avertizat