| AdrianVoicu a întrebat:

Ce melodie ascultii acum?

42 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Such a good question. :)

https://www.youtube.com/watch?v=tpXJ9rZP5ag

"Honestly, I’m so done with the lies that you’re telling me
It’s funny how your breasts- I mean your eyes keep selling me
They keep telling me you want love, I want lust motherfuck.er
I fell right into your trap like a dumb motherfucke.r"

Imi descrie perfect unele emotii pe care le am acum.

| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=X5tbiU1Tr14
Andrea Jürgens - Millionen von Sternen

| GoldenZenith a răspuns:

Vesnica pomenire (remix)

| anamariarot a răspuns:

Scorpions-Wind of change

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=M8LUafsM8MU

Aveam nevoie de putina relaxare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dilimanjaro - cubul lui kubrick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/iX_jCArOm0k

| Yasmin875 a răspuns:

Antonia-Iubirea mea

| 393Dan a răspuns:

De fapt ma uitam la Young apprentice, finala sezonului 3, sa-ti spun cine a castigat? x]

| Daniel9988 a răspuns:

Pai eu am 2 piese puse in bara, cand ma plictisesc de una o decshid pe alta.

https://www.youtube.com/watch?v=JtgM7laoukA

Asta este pentru ca imi place Franta, imi place melodia, limba in care este cantata...pentru ca-s fan Eurovision...si pentru ca imi place videoclipul! E genial!

https://www.youtube.com/watch?v=1NJFf1qQi0Q

Si asta este tot pentru ca ador Franta si limba franceza...pentru ca Amir este cantaretul meu preferat...si pentru ca am autograf de la el! Plus ca imi place ritmul foarte mult.

| WangLouis a răspuns (pentru Daniel9988):

Dragut...si mie imi place mult limba franceza, si melodiile sunt dragute mai ales,, Au coeur de moi,,

| Daniel9988 a răspuns (pentru WangLouis):

Alma si Amir sunt preferatii mei.

| Daniel9988 a răspuns (pentru WangLouis):

Apropo,daca iti place limba fanceza poti asculta mai multe melodii.Incearca melodiile lui Stromae(e ciudat tipul, dar canta bine). Plus ca Alma are piesa,, L'autre joug'', piesa care mie personal imi place foarte mult.

| WangLouis a răspuns (pentru Daniel9988):

Merci beaucoupt!
Voi incerca, sincer ma gandeam oare ce melodii bune mai pot asculta, acum ascult L'autre joug, si e foarte draguta.

| Daniel9988 a răspuns (pentru WangLouis):

Face parte din albumul,, Ma peu aime''...Mai ai melodia cu acelasi nume ca albumul(tocmai l-am precizat mai devreme) si melodia Ivre.Este si,, La chute est lente'', foarte reusita.Amir canta de asmenea super,ascult,,On dirait'' si,, J'ai cherche''dar imi place mult si melodia,, Oasis''. Daca vrei sa asculti melodii foarte bune, ai cate vrei in albumul Almei(in opinia mea este cea mai talentata cantareata contemporana, din noua generatie.)

| NameInUse a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Uu, rock romanesc:>
De obicei ascult muzica straina, daca stau sa ma gandesc, nici nu am cautat si trupe romanesti, nu stiu de ce :-? poate misterul care se pierde odata cu intelegerea cuvintelor.
Nu stiam de trupa asta, COMA. Suna bine, o voi asculta si pe viitor:)

Dar de Deftones ce zici?
https://www.youtube.com/watch?v=ZL4MGwlZuAc
Melodia asta mi se pare groaznic de frumoasa, provoaca fiori atat de placere, cat si de spaima.

| AdrianVoicu explică (pentru MedionTcO):

Nu judec, doar zic si eu asa laughing)
Sorinel Pustiu si Franz Schubert in acelasi playlist laughing e clar, vine apocalipsa zombie

| MedionTcO a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Te rog frumos laughing) e pentru momente diferite, da? laughing)

| AdrianVoicu explică (pentru MedionTcO):

Sa inteleg ca estii bipolar? laughing

| MedionTcO a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Nu,nu...manelele sunt doar la ocazii speciale... Franz Schubert ascult cand citesc sau cand vreau sa ma relaxez happy

| MedionTcO a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Serios,nu prea ai gasit acolo de alea laughing

| MedionTcO a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Asa man laughing

| Richard01 a răspuns:

Parazitii-"Tot ce e bun trebuie sa dispară"
Tu?

| AdrianVoicu explică (pentru Richard01):

Nimeni Altu' - Trecând peste toate

| YuuChan a răspuns:

Ultima melodie pe care am ascultat-o e cea pe care o canta actorul de oce a lui Levi din Aot.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra69020406 a răspuns:

El Nino- 30 de grade rolling on the floor