| SilentRain a întrebat:

Ce melodie nu va place?

Răspuns Câştigător
| DoarAlin a răspuns:

Ar fi mult, mult mai usor sa spun ce imi place. rolling on the floor) Am o lista foarte lunga cu melodii ce nu-mi plac. O sa-ti spun doar genuri, atat. POP din 2018, manele, muzica aia gay japoneza sau coreeana, ce naiba or fi ei, si mumble rap. Cam atat. Oh, si muzica populara.

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E o melodie pe care o auzeam zilnic la radio, in mall, in orice loc in care mergeam (ca asta se întâmpla când apare un "hit" ) și din prima secunda nu mi-a placut apoi ma zgaria pe creier. Se numește Impossible și o cânta tipul ala cu parul roșcat.

| AFR81 a răspuns:

Ascult cam orice. Lino Golden ala mi se pare ca face muzica extrem de proasta. Ar mai fi si prostiile alea comerciale de pe Youtube care fac un miliard de vizualizari cat ai bate din palme.

| bogdan324 a răspuns:

Absolut orice melodie care ma pune intr-o dispozitie proasta.

| Lioana a răspuns:

Nu stiu pentru ca daca nu imi place o melodie nu ma straduiesc sa-i retin titlul sau sa ma intereseze cine o canta.
Cam 99, 99% din melodiile de pe Youtube.

| Endoryus a răspuns:

Mai bine vorbim de genuri. Manele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și ar trebui să-ți dau una care nu-mi place când sunt câteva genuri pe care nu le suport deloc?laughing

| BadAngel3 a răspuns:

E mai usor sa iti spun ce imi place. Rock, rap, trap si "chill music" (nu stiu sigur cum sa le numesc). Ocazional metal, cate o piesa-doua.

| Iustinica134 a răspuns:

Păi...vorbind de genuri (fiindcă e mai simplu) nu-mi plac manelele, în rest cam totul...a da! Si melodiile comerciale