| paramore a întrebat:

Ce melodie va reprezinta cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pff.sincer sunt multe melodii in care ma regasesc in diferite clipe.cand sunt trista imi place sa ascult close to you iar cand sunt hapyy tot ce e in toplaughing nu pot sa zic sa imi place o melodie anume in mod special pentru ca sunt fff multe.big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt o sentimentală convinsă: Un sentimental, Julio Iglesias.
Pa, pa.

| arysa a răspuns:

Smiley-Plec pe marte- versurile exprima exact ceea ce simt si ceea ce traiesc de ceva vreme.sad

| paramore explică:

Pe mine ma reprezinta cel mai mult melodia "ignorance"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un blog unde ai ce vedea...