| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii ascultati cand sunteti suparati, deprimati sau nervosi? Ca in unele momente ale zilei ma simt deprimata, sau cand vin de la scoala nervoasa pe fitsele colegelor.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cand sunt suparat ascult Bon Jovi, Queen, Voltaj, Directia 5, Holograf, 3SE, etc.

De obicei caut melodii optimiste.

| Malvina24 a răspuns:

In gereral cand sunt suparata ascult melodii triste(close to you) sau melodii zgomotoase sa scap de furie, mai e o melodie a lui florin salam daca asculti manele, se numeste citesc biblia si plang, e buna pentru cand esti supi si ar mai fi una care pe mine ma face sa uit de tot atunci cand sunt trista(la vengansa, melodia de la filmul razbunarea cu gabriela spanic, o gasesti pe google scrii la vengansa-entrada2) bafta! si sa nu mai fi suparata ca asa sunt si colegele mele, uneori ma supara, dar nu e bine sa te consumi pentru niste oameni fara clasa! Demonstreaza ca esti puternica! succes!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ascult "Anotimpurile "de Vivaldi.

| nobody_9468 a răspuns:

Dha...deci sa incep:)

http://www.youtube.com/watch?v=eO4T6D_MjjI -->toni braxton-un-break my heart
http://www.youtube.com/watch?v=l4ihB3zw6_k -->thalia-no me ensenaste

http://www.youtube.com/watch?v=nS_TtSpNHsU -->beyonce-broken hearted girl

http://www.youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4 -->linkin parca-in the end

http://www.youtube.com/watch?v=mQqPhlHaHFI -->blank si jones-fallen
si:pink-so what, i don't belive you, cuz i can
rihana-unfaithul adda-satula de vorbe, haos organizat, etc.
puya si inca unu am uitat cum se numeste:)-fraierii nu ma suporta, desi pe youtube scria ca o canta altcineva:D

bafta, sper ca ti'am fost de folos;)

| asdgfhresry a răspuns:

Ca sa fie clar eu nu sunt fitsoasa si nici geloasa. Dar cum sa nu ma enervez daca ma fac catsea in toate limbile?

| andreea7520 a răspuns:

Reamon - Supergirl; Enrique Iglesias - Hero; Voltaj - Vara trecuta!
Astea ma linistesc. happy

| shalimar a răspuns:

Jay z ft. linkin parca 99 problems points of authority.asta e una. pink so what. pussycat dolls ft missy elliot watcha think about that.sunt ele mai multe dar astea imi vin acum in minte.in general cand sunt nervoasa sau pur si simplu suparata ascult melodii energice.de ce sa ascult melodii de suparare? sa ma deprime mai tare? nu imi plang de mila niciodata, din contra, fac tot posibilul sa gandesc pozitiv, cateodata chiar agresiv de pozitiv. daca ceva nu a mers bine spun las ca data viitoare o sa mearga super.in general bag melodii de-ale lui method man.so what i smoke or drink to much so wath i curse to much(versuri de-ale lui). intelegi? si ce daca e asa? asa sunt eu si nimeni nu ma poate atinge daca ma barfeste.asa ar trebui sa fii si tu.sa nu iti pese de ce fac cei din jur. daca ajungi sa realizezi asta, ai sa vezi ca vei fi mult mai linistita si nu te vei mai supara din nimicuri.

| buburuzaucigasa a răspuns:

Cand sunt deprimata ascult ceva vesel niciodata ceva trist pentru ca te deprima si mai rau, cand sunt nervoasa ascult Eminem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cine are mai multe fite? tu? sau ele? daca ele, inseamna ca esti invidioasa. daca tu, inseamna ca esti egoista, si vrei toate fitele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aproape orice