| Candy a întrebat:

Ce muzica trista stiti?
P. S : sa fie in romana, fara manele

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Mihaiela Runceanu- de-ar fi sa viilove strucklove struck eu asta ascult cand sunt supilove strucklove struck, si mai ascult ceva ce ma linisteste,dar cred ca nu vrei sa asculti asa ceva, totusi eu iti recomand, e ceva religios, dar daca o asculti nu cred ca nu iti va placea.Tie, Maica-ti cer-Petraru Cecilia, scuze daca te vei supara...happy

| aladinbeci a răspuns:

Stefan Hrusca - Ruga pentru parinti
Cargo - Daca ploaia s-ar opri (desi finalul videoclipului nu pare chiar atat de trist)
Ducu Bertzi - M-am indragostit numai de ea.
In ceea ce priveste Cecilia Petraru - Tie Maica-ti cer, sunt si eu de acord cu userul caramela ca este o melodie absolut superba si odihnitoare, care iti face sufletul sa-ti vibreze si sa te simti mai aproape de Dumnezeu. Eu consider ca aceasta melodie este mai degraba datatoare de speranta decat trista.Si anume speranta de a deveni cu totii mai buni in sensul invataturilor crestine si speranta ca dupa moarte vom ajunge, cu ajutorul Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu, in Imparatia lui Dumnezeu.

| Deasonyka a răspuns:

Bambi-doare ca ne-am pierdut,Bambi-Nopti Tarzii,Celine Dion-Titanic,Celine Dion-A new days has come,Avril Lavinge-Happy Ending, Celia-Povestea mea, etc

| AleXaandraa a răspuns:

Veron-o ultima speranta; Inna-Oare; Bullet-niciun motiv sa plang; Mecena-Catre ea; Chriss-Cer,soare, chitara, vant si petale; Mecena ft Amos-Si cum ar fi; Bebbe-Mie dor; Teasta ft Chriss-Fara ea nu pot ...Astea imi plac mietongue. Sper sa iti placa si tie. Funda?