| karra a întrebat:

Ce nu s-a inventat inca?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Masina timpului.

| Silvia a răspuns:

Femeia cu trei sanirolling on the floor. Iti dai seama ce fericiti ar fi barbatii?surprise

| User a răspuns:

Profesori de treaba...

| gigiro a răspuns:

Masina de citit gandurile, de spalat constiintele, de facut copii, masina care sa faca mancare singura, calculatorul care sa functioneze singur, masina de batut covoare, etc, adica, acele lucruri in care prezenta omului e absolut neesara. Ce-ai zice de masina de invatat pentru oameni?

Shin
| Shin a răspuns:

Un dispozitiv "perpetuum mobile".

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Prea multe... o doctrina politica corecta? merge? uita-te la star trec, e plin de exemple :p

regis
| regis a răspuns:

O lista cu inventiile viitoare.

| Andreea_8014 a răspuns:

O pastila impotriva prostiei happy
Iti dai seama ce frumoasa ar fi lumea?!

| lorra mng a răspuns:

O lume mai buna... sau poate a fost inventata dar s-au pierdut "codurile"... sad

| deffect a răspuns:

Prezervativul care iese singur din punga si se ataseaza fara a folosii mana :d

| sfo a răspuns:

Leac împotriva virusului, HIV.

| Manele Man a răspuns:

Un fel de ebola care sa afecteze numai cocalarii si pitipoancele

| oky a răspuns:

Anul scolar de 2 zile.