| AlyRafaello a întrebat:

Ce nume va place mai mult dintre Amalia sau Angelina?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Angelina=engel

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Agripina.

| HazelEyes77 a răspuns:

Amalia.

| Darkmagic a răspuns:

Numele care va atarna de un om toata viata, aici e "pe placute"? big grin
Amalia se poarta in Romania si se preteaza numelor de familie romanesti.
Angelina insa...
In fine...asta e tara, daca putin educatii din Ro gasesc ca e "cool" sa-si boteze copii: Cracan Angelina, Ion Richard sau Mocanu Ernesto...atunci sa le fie de cap! big grin
Un nume va trebui sa-i placa celui ce-l va purta toata viata, NU mie, NU lui Zoeyyy sau altui strain intrebat pe un site, d-aia e bine sa-l alegi folosind mult creier si facand o simbioza cu cel de familie.
Degeaba imi place mie "Angelina", daca pe fata o mai cheama si...Pastarnac!
M-am facut bine inteles, sau dezvolt rationamentul? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelina.

| AdrianVoicu a răspuns:

Sau

| munteanuionvictor a răspuns:

Amalia îmi place mai mult.

| VictorFenrir a răspuns:

Niciunul