| cristimpk a întrebat:

Ce oameni nu va plac? Eu urasc mincinosii, figurantii, barfitorii si prietenii falsi.

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mincinosii,pitipoancele,cocalarii si taranii(nu oamenii de la tara, ci cei care se comporta ca ''taranii'')

| TeoPT a răspuns:

Mincinoșii, bârfitorii și restul îi detectezi ușor. Prietenii falși îi detectezi mai greu, de-aia sunt mai periculoși. Deci aș spune doar prietenii falși.

| mona a răspuns:

Nu imi plac mincinosii si astea care se bat cu pumnul in piept ca cine sunt ei cand de fapt sunt terghea- berchea

| Musique a răspuns:

Mincinoșii-toți mințim; bârfitorii- să fim serioși, toți bârfim...
Mie nu-mi plac oamenii care nu au personalitate, acele persoane care dezvoltă spiritul de turmă, ignorând propriile plăceri.De genul ăsta de oameni să te ferești, nu de mincinoși și bârfotori(întradevăr, sunt si peroane care mint toată ziua, dar pe alea le excludem) pentru că, toți mințim și spunem despre ceilalți diferite lucruri
Ăștia am ajuns.

Seară frumoasă.

| xXdoareuXx a răspuns:

Nici mie nu-mi plac mai ales persoanele care se dau importante doar pentru ca au pe cineva "tare" in spate si fara acea persoana ar fi de tot rasul.

| Mangustă a răspuns:

Ma obisnuiesc cu toate categoriile de oameni. Mi-e tot una daca dispar toti omorati de o bomba atomica sau daca mai respira aerul inca pe atatia ani inainte.

| ComatoseWine a răspuns:

Mie imi plac toti oamenii si nu o spun asa sa fac pe "baiatul bun", dar intrebarea ta m-a facut sa ma gandesc si mie nu-mi displac niciun fel de oameni.

| Pricked a răspuns:

Detest mincinosii, oamenii falsi si mandri.

| blueheart a răspuns:

Nu urasc pe nimeni,nu am facut-o niciodata. Nici pe cei care ma ranesc si m-au ranit. Nu-mi plac oamenii care nu spun ce simt cu adevarat si asteapta ca noi sa-i intelegem. Cei care nu stiu ce vor cu adevarat de la viata, care se plang dar nu fac niciun pas in rezolvarea ei, cei care renunta fara sa lupte la fericire, cei care sunt influentati de alte persoane si nu gandesc cu mintea lor, cei care nu-si asculta instinctul pentru a fi fericiti. Cu cei pe care i-ai enumerat tu ma descurc si ii accept asa cum sunt. Dar nu fac parte nici ei din viata mea.

| JamilaGizeh a răspuns:

Nu imi plac nesimtitii.Am alergie la ei, nu suport nesimtirea.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Mincinosii,barfitorii,cei care se cred smecheri, nesimtitii, oamenii falsi.

| Juleuuss a răspuns:

Nici mie nu.mi plac bârfitorii. Și cei care se cred ceea ce nu sunt.

| Katoteshika a răspuns:

Mincinosii, barfitorii, increzutii, figurantii, fitosii, persoanele care te enerveaza... etc...
cred ca le fac prea multe complimente "amicilor" mei din viata.big grin

| allison20 a răspuns:

Oamenii cu doua fete, cei lingusitori, mincinosii si oamenii care se cred cei mai importanti dintre toti.