| jocker007 a întrebat:

Ce parere aveti de aplicatia Tinder?

7 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

O prostie.

| Coquinnnna a răspuns:

La fel ca toate metodele online de a intalni oameni: o parere buna, bineinteles.

gasesti in online mult mai usor oameni dupa criteriile tale de interes, selectie samd.

ca si in real life, asa sunt si oamenii de pe internet...adica prostia e majoritara.

mai bine intrebai: ce parere aveti despre societate?

ca despre aplicatii si tehnologie normal ca am o parere buna.
tehnologia evolueaza, insa oamenii involueaza.

problema reala sunt oamenii, atat.
si doar din cauza lor aplicatiile de genul sunt vazute cam prost.
datorita prostiei majoritare gasita pe internet.

| RAY a răspuns:

Oamenii foarte superficiali pun pret pe fizic nu ca noi restul care punem pret pe suflet si pe inteligenta

| OldSoul a răspuns:

E buna si utila.
Iti dai seama daca esti urat sau nu.

| LoveSleep a răspuns:

Am ținut-o 2 minute, n-am primit niciun mesaj. O fi defectă, e imposibil.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu folosesc.
Dar depinde, poate sa fie folositoare in functie de ce interese ai.
Daca vrei mee&f*ck, banuiesc ca e ok. thinking
Daca e vorba de ceva serios, chiar nu am idee.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Meet*.