| Joker a întrebat:

Ce parere aveti de emisiunea de pe Discovery Travel and Living "toddlers and tiaras"? daca ar venii si in Romania acest format. ce ati face? ati incerca sa faceti ceva sa nu se mai difuzeze sau v-ati lasa copii machiati si "torturati" in felul in care sunt in aceea emisiune? de la o virsta asa frageda?

Eu una nici in ruptu capului nu mi-as supune copilul la asemenea "chinuri". nici pentru bani.nici pentru nimic.este cumplit.la virsta de 8 sau 10 anisori deja fetitele o sa fie imbatrinite? chiar merita banii asa ceva?

Si ati auzit si scandalul acela cu mama fetitei care ii baga silicoane.:O:O:O.si acid hialuronic:O:O:O.si fata nu avea nici 10 ani.parca?

si. ati permite?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

NU! hotarat, mi-ar fi placut mai mult daca ar fi pus baza mai mult pe natural, si mai putin pe machiaj si coafuri savante, unghii false si alte prosti... Oricum arata ca niste fete de 20-22 de ani si ele abia sunt de-o schioapa, si inca se uita la mamele lor sa vada pasii de dans sau mai stiu eu ce!