| AnonimMareMareMare a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca Bill Gates isi doreste de ani buni sa fim mai puțini pe planeta? Si ca spune ca datorita vaccinurilor va reusi lucrul asta? Iar acum, pandemie de coronavirus, la care se asteapta ce credeti, un vaccin. Să fie vaccinul care va aparea, DACA va aparea, un mod de a depopulariza planeta? Cum ar fi acum ti-l faci iar in 6 luni mori.
Sunt multe filmulete pe net in care Bill Gates vorbeste despre vaccinuri care vor ajuta la depopularizare.
Sa mai zic si ca inainte de a aparea acest coronavirus au facut si o simulare a unei pandemii de coronavirus? De unde pana unde?
Mi se pare ca se leaga prea mult lucrurile intre ele. Eu unul nu mi-aș face vaccinul impotriva coronavirusului daca ar aparea.

17 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aiureli.

| Andrei200202 a răspuns:

Sa se vaccineze el primul atunci

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Satan inca nu și-a epuizat metodele de a distruge creația lui Dumnezeu. Si celor care i se închina lui si ii face voia ii promite toată împărăția pământului. Domnul Isus l-a refuzat. Omul e capabil de orice.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta cu bogatii lumii care vor sa extermine populatia e una din cele mai mari tampenii intre teoriile conspiratiei existente. Oamenii aia fac si vor face bani de pe urma populatiei masive. Niciodată nu vor vrea mai putina lume care sa le foloseasca produsele. Niciodata.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Unde spune Bill Gates asta?

| Donsavas a răspuns:

Bill gates si alti bogați ar trebui să inventeze anticonceptionale pentru bărbați sa nu se mai nască atatia copii aiurea.

| AnonimMareMareMare explică (pentru darrio2007):

Cauta pe Youtube "bill gates depopulation with vaccines"

| Raul1472627 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Atunci sinucide-te impreuna cu el! Esti la fel de criminal ca si el! Esti un animal imputit! Du-te ma si sinucideti-va amandoi ca veti face un bine planetei!

Răspuns utilizator avertizat
| Raul1472627 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Pai si de ce nu faci un bine? De ce nu te sinucizi atunci daca esti de acceasi parere cu el! Daca el e un binevoitor atunci de ce nu se sacrifica el primadata cu familia lui?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Raul1472627):

Tu ai 12 clase, nu? De iti permiti sa-l critici pe Bill Gates!

| Raul1472627 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da,imi permit sa-l critic pe Bill Gates! Pana la urma si el e om nu? sau ce naiba?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Raul1472627):

Ce studii ai?

| Raul1472627 a răspuns (pentru Cosmin86):

Conteaza? Daca el e destept are dreptul sa reduca populatia?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Raul1472627):

Conteaza, majoritatea care cred ca Bill Gates vrea sa reduca populatia (in general oamenii astia sunt si anti-vaccin, anti-5G, cred in oculta mondiala, etc.) au 12 clase.

De-asta te intrebam ce studii ai, eram doar curios daca faci partea din categoria "am 12 clase, dar iti explic eu cum sta treaba".

| AnastasiaK a răspuns (pentru Raul1472627):

Calm your tits, că nu se apucă să omoare proștii (sau pe oricine) ca să realizeze asta.

Voi ați auzit omul că vrea reducerea populației și v-ați speriat repede fără să înțelegeți nici 2% din ce se întâmplă în lumea asta. Ideea este că există în continuare zone unde oamenii mor din cauze care pentru noi, în ziua de azi, sunt nimicuri, că ne apără niște simple vaccinuri. Iar din cauza acestei mortalități uriașe, în acele zone apare și o natalitate foarte mare. Sunt femei care fac mulți copii, nu pentru că își doresc o familie mare, ci pentru că știu ca unii vor muri. Deci, ceea ce susținea Bill Gates era o reducere a populației realizată prin scăderea natalității, care ar fi o consecință a scăderii mortalității.

Altfel spus, omul vrea sa reducă populația, salvând oameni. Sau, mai bine spus, vrea să salveze oameni și asta cauzeaza reducerea populației. Cam greuț de procesat pentru unii, nu?