| Ana287 a întrebat:

Ce părere aveți de Femeia scorpion si bărbatul rac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere, pentru ca horoscoapele si zodiacele sunt pentru amuzament doar.
Conteaza educatia celor doi, compatibilitatea, sentimentele samd.

| corbulalbrosu a răspuns:

Scorpionul si racul se aseamana intr-o mare masura. Chiar daca fac parte din clase diferite de nevertebrate : Arthropode si Crustacee. big grin In rest multa sanatate!

| SilentRain a răspuns:

Doi cretini

| Stropdeploaie a răspuns:

Buna dimineata,! Suntem in 2019/! Cum pana mea mai poti crede asemenea bazaconii!?:laughing)))

| 90210 a răspuns:

Intreab-o pe soacra-mea ca ma zapaceste de 2 ani de zile ca nu ne potrivim (eu si iubitul meu) pentru ca eu sunt Capricorn si el este Pesti. Am 9 planete in Capricorn si el are destinul in strainatate dupa ce zic stelele. Cred ca o sa ma impusc daca mai aud de zodii