| Parintele a întrebat:

Ce parere aveti despre femeia gonflabila? Exista si barbatul gonflabil?

Răspuns Câştigător
| giulya85 a răspuns:

Nu cred.nu am auzit si oricum daca ar exista nu vad cine ar cumpara asa ceva pentru ca, pentru femei exista vibratoare...nu vad de ce ar lua mai mult cauciuc decat au nevoie

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Exista si barbati gonflabili, da. De cand s-au emancipat femeile, au aparut si jucarii pentru placerea lor, nu numai pentru barbati. Exista si oaia gonflabila, sa stii. Fara gluma, am vazut-o pe un site, la licitatie.

| moonY a răspuns:

Le urez "casa de piatra". rectific."de cauciuc"

| Nastia a răspuns:

Nu cred ca exista,[pentru un om normal], .adica,un om "intreg la cap'nu ar avea nevoie d asa ceva ca sa-si satisfaca anumite dorinte, un om normal s uita in jurul lui ca sa vada o femeie reala,.winking

| anonim a răspuns:

Referitor la femeia gonflabila..., o mare prostie, prefer sa fac una la timpul ei, decat sa tin o asemenea ''creatura''in casa, iar cat priveste barbatul gonflabil, femeile au un avantaj net in fata barbatilor.nu au de ce sa se chinue cu ceva gonflabil pe cata vreme exista o solutie mult mai practica si are loc in orice poseta.laughing

| Cryss a răspuns:

Exista si oaie gonflabila:)), care behaie in timpul actului :)) : http://deceblog.net/2009/02/oaia-gonflabila/

| Cryss a răspuns:

Scuza psiholoaga nu am vazut ca ai zis si tu de ea, dar uite site-ul laughing mai sus happy.

| tukhey23 a răspuns:

laughing))))))). oaia gonflabila... asta ehee hee))))tare

| Yly a răspuns:

Cica da existalaughing.am un prieten [nu dau nume].care o incercat cu o papusa gonflabila. da dupa aia so iritat k o fost prost.si altu avea la avatar o poza q el si o papusa gonflabilalaughing.

| DUTCH a răspuns:

I s-ar cam sparge **** tipuluilaughing)
si cred ca e prea moale, fetele vor ceva hard, not only boys

| LLO a răspuns:

Cei umflaţi cu paiul.

| ruxandra_7524 a răspuns:

Da modificand femeia gonflabila lipindui un castravet in fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut un GIF animat, mai demult. Unu' cumpara un balon si incepe sa sufle in el sa-l unfle. Si sufla si sufla... balonul incepe sa prinda contur. Apare intii un cap, apoi trupul si in cele din urma intreaga figurina. Balonul era un barbat si tipu' ca sa-l unfle ii sufla in caltabosu' lu decebal-Traian Remes rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga, oaia gonflabila e pentru Becali laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La numele tau mi-am dat seama demult ca trebuia sa vina si asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista....si sunt destinate pentru domnsioare si barbati, au un vibrator destul de mare si anusul foarte stramt si o gura nesatioasa...deci da exista...