| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de festivalul Beach, Please?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ma pasioneaza astfel de festivaluri, dar ma bucura ca Romania e din ce in ce mai vizibila pe harta acestor evenimente. Ajuta enorma la economine, turism samd.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una. N-am fost până acum și nu intenționez să merg, deoarece nu rezonez cu artiștii și muzica de acolo.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Niciuna. Nu am mers si nu o sa merg, deci pa, pa.

| AlexisZLS a răspuns:

Este mai mult decat decent crede-ma..am fost eu anul trecut si intentionez sa merg si anul asta..si daca ti place muzica trap romaneasca si echivalentele acesteia, este locul tau
Partea proasta sunt preturile la mancare si bautura, plus organizarea proasta la artistii internationali, cand ajungi sa te si bati ca se impinge vreun neiesit in lume in tine..in rest, is a 10/10