| onofrei89 a întrebat:

Ce parere aveti de tipu asta Teo, de la cafe Deko? Eu unu cred ca e un geniu...

Răspuns Câştigător
| cheloo74 a răspuns:

E geniu pe domeniul lui. Poate nu e corect spus geniu. Dar e un om inteligent si face umorul care place oamenilor inteligenti. Indivizii care doar fac pe inteligentii vor stramba din nas si vor zice ca umor fac doar Divertisii. Imi plac mult toti trei din grup...adica sunt si eu inteligent. Ha, ha!

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Imi bag **** in el de video rolling on the floor. Apropo, definitia genialitatii are alt conturwinking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ii tare rau tipu... cel mai mult mi-a placut aia cu :"Calculatorul s-a stricat... Eminescu s-a murit " laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Face parte din Grupul Cafe Deko. Mie imi place mai mult Costel, din BC, dar oricum, toti is tari!

| lostcontrol12 a răspuns:

Este bestial tipul..cand sunt plina de nervi asta fac..ma uit la videocliurile lui pe youtubelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, ce sa zic? Seinfeld de Romania laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca toti care vorbesc asa sint genii inseamna ca mai mult din trei sferturi de tara sint genii in frunte cu tine.