| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre actrița de filme turcești Tuba Büyüküstün?
Mie îmi place privirea/expresia ei de scorpie și femeie dură din unele fotografii. ❤

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Trasaturi frumoase.
Da, pai expresivitatea e una dintre calitatile unui actorwinking
O actrita buna joaca si cersetoarea si femeia de afaceri.
Ca sa ma faca sa ma uit la tot filmul chiar trebuie sa intre bine in pielea personajului laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nesemnificativa ca actrita, banala ca femeie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aceasta este persoana a carei fotografie ai mai trimis-o si in cealalta intrebare, tot legata de expresia ei faciala? Ca imi pare cam la fel.

Daca da, probabil raspunsul meu este tot ca acolo.
Din pacate (sau fericire) nu am vazut niciun film/serial cu ea (cred).

| Emma30555 a răspuns:

Cunosc actrița, cred ca am văzut și eu câteva episoade, este o femeie frumoasa, are trăsături nobile, mandre.

| Anuket a răspuns:

E ok, mi-au plăcut altele.