| stefan563 a întrebat:

Ce parere aveti despre Attack on titan (shingeki no kyojin )?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Are o acțiune foarte bună, e un anime bun per ansamblu oricum.

| Mayhem666 a răspuns:

Primul sezon, vazut, placut, nota 10, pe al doilea inca nu l-am vazut, o sa astept sa apara toate episoadele inainte sa il incep, sau sa fie macar 10 episoade postate din cele 12.

| Dismally a răspuns:

Este foarte bun dar pauza de 4 ani intre sezoane mi se pare exagerat de mare.

| Deaad a răspuns:

Nu imi place Attack on Titan.
Consider ca multe din animeurile noi isi pierd esenta.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

E printre animeurile mele preferate. Povestea mi se pare super misto.