| zamfira a întrebat:

Ce parere aveti despre bloggeri (persoanele care detin un blog si care scriu in mod frecvent)? Sunt persoane agresive sau dimpotriva, sunt sfioase si le place sa traiasca in lumea virtuala?

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Depinde de bloggeri.Multi detin bloguri doar de dragul de a avea unul.

| AndutzaAndu a răspuns:

Mmm.nu cred că în funcţie de cum scrie unu' pe un blog, omu ăla-i aşa, aşa şi aşa. De exemplu eu ştiu pe câţiva care au bloguri dar nu sunt persoane deloc agresive si nu sunt persoane care le place să trăiască în lumea virtuală laughing. Sunt pur şi simplu persoane obişnuite.