| Dutzulescu a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care cer "Funda" disperati, dupa fiecare raspuns dat? big grin Oare au la status:"Plecat la adunat de funde."?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Eu sunt familiarizat cu astfel de gesturi puerile. In timp, le-am tratat cu maxima indolenta, iar acum mi se pare chiar amuzant, fapt ce ma face sa nu ma mai gandesc nici la capacitatea intelectuala a celora care cersesc fundite. Da-i in lumea lor, lasa-i sa traiasca. Nu pot progresa in acest ritm, si-n final nu au nimic de castigat. Ce au la status? Eu nu cred ca au messengerul deschis cand sunt pe TPU.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Milogioh go onDe parca funditele ti-ar folosi la cevastraight face
Si stii ce e cu adevarat trist? Ca majoritatea acorda funda pentru ca le place de userul respectiv si nu pentru calitatea raspunsului lui

| Angel_5977 a răspuns:

Buna

De parca ii incalzesc cu ceva daca eu 10 funde sau 100laughing)

Disperatii

| JustMeBăi a răspuns:

De fapt am avut unu in lista care a pus la status "plecat la fundite" si intru in vb cu el: neatsa.cf? Pe TPU.rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat