| CloseToYou a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care spun ca dau funda dar nu o fac? Eu nu raspund intrebarilor pentru funde, dar ma bucur atunci cand primesc una doarece stiu ca am primit-o pentru ca am reusit sa ajut persoana respectiva, imi face ziua mai frumoasa happy. Totusi, vad multe raspunsuri date din inima, in care oamenii chiar se implica in problema si incearca sa-i ajute chiar daca nu-i cunosc personal si nu mi se pare corect ca acei oameni sa nu fie apreciati la fel ca altii care raspund la misto...

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Acele persoane care nu dau funda, nu fac nimic rau. Ele nu dau funda pentru ca ei considera ca nu au primit un raspuns bun. De asemenea cand unele persoane vad ca cineva a dat deja funda, nu se mai streseaza sa raspunda. Deci.cel care a pus intrebarea si a promis o funda.o va da, dar mai tarziu. Nu este nevoie sa se grabeasca. Eu am primit funda azi la intrebari la care am raspuns cu o saptamana in urma. Am dat un exemplu. Fiecare da funda cand crede ca a primit ceea ce a doritwinking

1 răspuns:
| stejara2 a răspuns:

Ce parere? Nu buna, daca promiti ceva trebuie sa faci! Promisiunea e mai rea ca datoria! Inseamna ca si in viata reala procedeaza tot asa.