| nmn a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de medicina veterinara? Eu stiu ca este grea, dar azi am aflat si rezultatul la bac si sunt hotarata sa dau la veterinara in iasi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă îți place, nu da înapoi.
Mergi și devi medic veterinar.
Grea este orice facultate, dacă înveți și frecventezi cu regularitate cursurile, laboratoarele, etc. ajungi să fii un om cu valoare în societate.
Multă baftă.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca asta iti place, urmeaza-ti visul!
Mult succes!

| nmn explică:

Vreau la iasi pentru ca in acelasi oras este si sora mea si sunt persoane acolo cu care am inceput sa ma inteleg bine de cand am fost in vacanta de primavara

| nmn explică:

Va rog mult ceva, imi puteti spune si mie care a fost ultima medie cu care s-a intrat la buget la medicina veterinara bucuresti? Am tot cautat dar nu am gasit, iar pe pagina facultatii chiar nu este.

| madutz90 a răspuns:

Buna! Sper k ai intrat la medicina veterinara in iasit caci e posibil sa fim colege.si eu sunt tot acolo in 1 an. Da add la madutza_sweetgirl si poate mai vorbim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Kmi sunt fostul tau coleg Sturzu daca asta iti doresti cu adevarat eu zic sa nu dai inapoi dar dc tocmai in Iasi si nu la Bucuresti, oricum e alegerea ta.Mult succes in viata! sper sa intri unde iti doresti u.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt studenta la facultatea de medicina veterinara din iasi si pot sa iti ofer mai multe informatii despre asta daca doresti. poti sa imi dai add la fokverde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este una dintre cele mai dificile facultati, sunt studenta aici de ceva ani si nu prea inteleg nici acum politica facultatii... e ca-n legea junglii...totul este preventiv!