| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fani naruto

33 răspunsuri:
| MangekyouSharingan a răspuns:

Sincer naruto este un anime bun la fel si seria a 2 a dupa cum vedeti sunt un fan naruto happy dar nu, nu este animeul meu preferat sunt multe animeuri mai bune decat naruto si cred ca cel mai bun este dragon ball ( Z, GT ) fanii naruto sunt oameni normali care urmaresc un serial anume ce parere pot avea despre ei in + ca si eu sunt un fan... acum sa va spun sincer animeul meu preferat este shaman king pentru ca m-a impresionat in copilarie si nu-l voi uita nici o data big grin

| Noor_Alina_1995 a răspuns:

Pai acesti fani printre care sunt si eu isi deschid orizonturle care alte seriale mai comice si mai interesante

| neca a răspuns (pentru Noor_Alina_1995):

Am pus intrebarea acum 2 ani
cum ai dat de ea?