| andreeaandreeaandreea1995 a întrebat:

Ce părere aveti despre orochimaru din Naruto?:Xlaughing

5 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Il chisi in frieza

| annahandball a răspuns:

Era obsedat de a ramane in viata! Crud, nemilos si foarte rece.
Facea experimente pe oamnei nevinovat pentru a descoperi nemurirea si vroia neaparat sharinganul clanului uchiha! Deci parerea mea e ca omul(daca se mai poate numi asa dupa cum arata in forma sa reala) este super crud si nu cred ca are vreo calitate.

| bonduell a răspuns:

N-am cuvinte...dar daca as avea nu ar fi bune

| Catalyn_Erik_1997 a răspuns:

Pai este unic in tot ce face, dc sa stranga atatea puteri si sa fie cel mai bun daca o sa moara? deci mult respect pentru aceasta legenda UNICUL OROCHIMARU 4EVER IMMORTAL.

| saraheana a răspuns:

Pai e cam rau si crud da mi se pare ataaaaaat de frumos si e preferatu meu (si eu sunt cam recebig grin) si imi plac serpii si sincer mi-as dori si eu nemurire(sunt binedispusa 3 zile dupa ce am visat ceva cu orochimaru :X)