| Dani211 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele ce se culca cu prietenii:iubitului, fostului?
Știu 4 băieți ce sunt prieteni, ce au postit o fata.Adică a stat cu fiecarelaughing
Sunt și filmări cu ea și are doar 17 ani
Ce ați face dacă ați fi părinții unui astfel de specimen?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

I-as spune sa o faca si cu mine ca sa isi mai spele din pacate laughing

48 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Mie nu mi se pare ok...e vorba de respect, si respect faţă de baieti..adica nu te culci cu fiecare si ii schimbi ca pe niste sosete imputite. Poate baietii au obligato..nu stiu? Dar eu daca as fi parintele baietilor le-as interzice sa mai iasa afara(si da, sunt autoritara dar e mai sigur asa) si daca as fi parintele fetei, as ruga-o sa imi explice tot si o sa ii gasesc un baiat de incredere si dragut care sa aiba grija de ea.

| Dani211 explică (pentru Strwberrs):

Și tasu fetei este și șef ceva la poliție din ce am auzit.Ficasa e buna rău, dar a ajuns panarama, nu o cunosc sa fi vorbit, dar se aude

| SilentRain a răspuns:

Un băiat daca face sex este sfânt, o fata daca face este curva
Nu știi circumstanțele exacte, dar te arunci sa judecați, jignești
Încă nu s-a aflat că sexul este o necesitate, se întâmplă
Cat despre acei băieți sunt niște dobitoci lipsiți de demnitate, nu zic că ea este sfântă dar totuși dacă o fata chiar accepta așa ceva... păstrez pentru tine

| Dani211 explică (pentru SilentRain):

Pai ea chiar este o curva drogata, ce circumstanțe? Ca ii place ciolanu și este o destrăbălata, dacă ai avea așa o fata credeam ca ai bate-o zi și noapte

| SilentRain a răspuns (pentru Dani211):

De ce este diferit sexul atunci când îl face o fata /un băiat?
Spune-mi de ce societatea le condamna doar pe fete?
De ce băieți nu sunt blamați?
Toată lumea se ***, mai devreme sau mai târziu, numărul de parteneri nu te face direc curva, vezi definiția in dex
Totuși ...nu mai suntem pe timpul lui Ceaușescu
Nu zic că este ok ce a facut ea dar nu-i de omorât... și băieți sunt la fel de vinovați

| Mayhem666 a răspuns:

Fiecare face ce vrea, desi nu mi se pare ok sa faci din astea, nu conteaza daca esti fata sau baiat, si mai ales la o varsta asa frageda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O părere foarte proastă.
Pedepse și corecție aș face.

| Cheo0S a răspuns:

Ce prieteni iti sunt aia care fac sex cu fostele tale?
Macar a facut-o cu niste prieteni, nu cu cineva care nu-l suporti. Si depinde intentia ei. Razbunare?

| freshDEportocale a răspuns:

Nu cunosc

| freshDEportocale a răspuns:

Dar pe ei de ce nu ii judeci? Ei de ce nu sunt specimene?

| Hammurabi a răspuns (pentru Dani211):

Comform percepției, cu*rve nu sunt fetele/femeile care fac sex cu unul sau cu altul.
Cu*rvele sunt cele despre care se află (în comunitate sau aiurea) că fac sex cu unul sau cu altul. Adică fete/femei pe care nu le duce suficient mintea și habar n-au să gestioneze chestia asta.
Cunosc personal o tipă destul de inteligentă, despre care toată lumea vorbește frumos și o consideră "sfântă". Dar dacă s-ar afla despre viața ei personală, probabil ar câștiga titlul de "cu*rva secolului" laughing

| AnemonaP a răspuns (pentru Hammurabi):

De fapt curv* sunt cele care întrețin relatii sexuale in schimbul unei sume de bani happy
Dar bărbații care fac sex cu una, alta, in opinia ta, aia cum sunt? Curvar*?

| AnemonaP a răspuns (pentru Dani211):

Caută, te rog, definiția in dex la cuvântului folosit. Și, pe lângă asta, e cool sa folosesti termeni de genul,, consumator de droguri"?

| AnemonaP a răspuns (pentru anonim_4396):

Pedepsită pentru ce? Ii reduci numărul de parteneri sexuali sau ii spui de cate ori are voie sa faca sex pe săptămâna? laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă aș fi eu părinte. aș fi aflat din timp și nu s-ar fi ajuns în această situație. Dacă totuși s-a ajuns, aș stopa situația, atât timp cât este minoră și locuiește cu mine.

| Hammurabi a răspuns (pentru AnemonaP):

Cele care fac sex pe bani, sunt prostituate.
În folclorul popular, cu rve sunt cele care fac sex cu mai mulți bărbați, chiar dacă sunt căsătorite sau într-o relație. Eu așa știu.
Iar bărbații la fel. Masculinul de la cu rvă e cu rvar.
E absolut acelaș lucru. De ce ar avea statut special? laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru AnemonaP):

"In primul rând, face ce dorește cu viața ei, corpul ei."

Foarte corect ce spui. Cine ar putea-o împiedica?
Iar restul lumii le pune ce nume dorește.
Cu rve, ja rtele, tâ rfe, etc. La fel, cine i-ar putea împiedica?
Bineînțeles, valabil și pentru bărbați. (doar că se întâmplă să nu aibe masculin, toate apelativele)

| AnemonaP a răspuns (pentru Hammurabi):

Ceva total irelevant. Cui ii pasa cum se numeau acum zeci, sute de ani? Lumea a evoluat. Nu mai arătăm cu degetul ceva ce este normal.

| Dani211 explică:

Dacă tu te culci cu mine, și după cu prietenu meu apoi cu încă un prieten și tot așa.Ascund telefonul in camera cum te regulez, îți dau si in grup.
Cum te-ai considera?

| Dani211 explică (pentru AnemonaP):

Hai ca din întrebările tale văd ca ești fata matura ai dat bacu in 2017 faci și sala, de unde ești? Daca vrei sa ieșim la un suc ca ne intersectam la vârsta

| Hammurabi a răspuns (pentru AnemonaP):

Păi tu nu-i vezi pe toți în jurul tău, cum reacționează?
Chiar ți se pare că ești într-o lume care a evoluat exact așa cum ți-ar place ție? laughing

| AnemonaP a răspuns (pentru Dani211):

Dacă tu ascunzi telefonul și mă filmezi, fără consimțământul meu, este clar ce tip de persoană ești tu, apropo, asta e ILEGAL. Ajungi la închisoare. Cum să mă consider? Nu pun Etichete la voi, bărbații astia. Voi meritati unele sa fie moarte in pat, nu dezinhibate

| AnemonaP a răspuns (pentru Hammurabi):

Mulți oameni sunt open minded, Ăștia care au rămas Comuniști și le e frica de cuvântul sex, e fix problema lor.

| iliiiinca a răspuns:

Tu ce parere ai de prietenii fostului ca au facut asta cu ea?

| iliiiinca a răspuns (pentru Dani211):

Tu cum te consideri daca o faci in grup cu fosta prietenului tau?
Ce parere ai tu despre fata si ce i-ai face daca ai fi taica-su, asa ar trebuie sa-ti faca si tie parintii.
Zici ca i-a violat, dreacu. De parca n-a fost totul de comun acord.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Dani211):

"Ascund telefonul in camera cum te regulez"

Asta spune mai multe despre tine decât despre ea rolling on the floor
Efectiv nu esti cu nimic mai presus din contra, absolut scârbos
Voi nu sunteți bărbați

| Dani211 explică (pentru freshDEportocale):

Pai dacă ea spune ca e ceva normal in viața unei fete.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Dani211):

Sa faci sex cu cine vrei e normal. Cat timp nu ai o relație. Sa filmezi pe ascuns nu ai niciun drept. Numai gândacii fac așa ceva

Nu va place, nu o faceți cu ea. Cine va obliga retarzilor?

| Dani211 explică (pentru freshDEportocale):

Dar ce am spus eu ca am făcut așa ceva? Lasa-ma bre portocale in pace ca eu am problemele mele, stau in arest 30 zile la domiciliu, asta Îmi mai trebuie sa profit de o fata in grup și sa o filmez pe ascuns. Vrei sa am viața grea la pușcărie laughing?

| Dani211 explică (pentru Lukasssz):

Ai fi un tata bun laughing