| Dyingfetus a întrebat:

Baieti,ce parere aveti de fetele scunde? V-ar placea vreodata o fata scunda? Sunt foarte complexata de inaltimea mea ...Si nu mai am ce face acum,ii mostenesc pe parintii mei.M-am saturat de fiecare data cand ma intalnesc cu nu stiu cine,sa zica 'wow da ce inalt sunt!' sau 'vai, ce scunda esti.' ma simt oribil.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Offf uite sa iti spun mai multe motive pentru care e OK sa fi micahappy
1. Poti fi alintata de baieti.
2. Nu dai cu capu in autobuz cand vrei sa te ridici, eu o patesc mereu cand vreau sa ma ridic, dau cu capu in 'barile' de care te ti cu mainile laughing
3. incapi cu totul in paturica, cearceaf, etc.
4.Nu trebuie sa stai cocosata in locurile mici
5.Un baiat/fata care te critica pentru felu cum arati nu e sanatos/sanatoasa.
In momentu in care cineva se leaga de inaltimea ta, tai-o scurt " Decat inalta cat o prajina si proasta ca o basina " mai bine cum sunt eu. :^^ sau etc
Exista avantaje dezavantaje, eu sunt unul ditamai animalu, am 1, 85 si 95 de kghappy
Sunt alti mai mari ca mine, ce pot spune... sanatoasa sa fi kiss
P.S complexata esti tu ca esti mica de statura, dar acei oameni care nu au un ochii/mana/deget/picior ce sa mai zica saraci? Doamne fereste.
Scuze de roman (de la un timp scriu mult straight face )

| rlzdarkone a răspuns:

Dupa parearea mea nu conteza daca o fata este sau nu scunda si conteza ce ai tu in cap.Adevrat ca multor persoane le plac fetele inalte ca cica,, oamenii inalti pot face mai multe decat cei scunzi,, dar dupa mine este o prostie