| Maduu200 a întrebat:

Baieti ce parere aveti despre fetele care accepta avansuri de la voi, care se culca cu voi sau ma rog care flirteaza cu voi stiind ca aveti iubita?
Dar despre cele care va refuza si va zis ca aveti iubita?

2 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Iubesc fetele alea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi vrut sa zic despre prima categorie ca-s curve, dar ma gandesc ca poate lor chiar le place de mine si mna', intervine chestia "mai bine sa-mi fie mie bine decat aleia". Si daca se ajunge la sex nu e vina ei, e vina mea ca am fost un dobitoc care si-a inselat iubita.