| iemiliea a întrebat:

Ce parere aveti despre gropita din barba?

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Personalizeza in sensul bun, pentru ca indulceste figura si-i da un aer fermecator.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu am. laughing

in schimb imi plac gropitzelehee hee

| mariaw a răspuns:

Nu mi se pare draguta, dar nu e ca si cum ai putea controla aparitia ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste perversilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si am gropitsa in barbie si de multe ori ma simt penibil. nu cunosc nici o fata cu gropitsa, desi totusi sunt mai speciala. tu ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. si euam gropita in barbie foarte accentuata si ma intrebam daca stiti vreun mijloc de a scapa de ea(in afara de chirurgia plastica) pentru ca nu mi se pare foarte estetica.happy