| Amelia87 a întrebat:

Ce parere aveti despre Laura Pausini? Va place cum cinta?

Răspuns Câştigător
| danutzsan a răspuns:

DEOSEBITA, dar ce-ti veni? Iubesc muzica ei.

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Senzationala. Melodii adanci care-ti ating sufletelul, pe gustul meu.happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Strani amori a fost o melodie care m-a obsedat ani de zile in adolescenta. Inca ma mai marcheaza cand o aud.

| monyk a răspuns:

Buna, oooooo ador! Este foarte talentata si foarte frumoasa, e una dintre cantaretele mele preferate!

| MM a răspuns:

Imi place mult de ea.Cantecul meu preferat este 'Benedetta passione'. Am auzit-o cantand live acest cantec si e extraordinara.Si imi place mult felul ei de a fi. E foarte simpla si modesta.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Canta minunat...melodiile ei te ung pe suflet

Superba Laura Pausini
Si aceea melodie Strani AMORI... e superbaaa

| Orannginna a răspuns:

Ii stiu toate melodiile pe de rost big grin :X

| Mixed a răspuns:

Da! o ador...mel mea preferata e Del mondo mas sincero.:X
are o voce de aur.:X si e si frumoasa...:X

| Amelia87 explică:

Adaug: melodia mea preferata este "Parlami".

Atasez linkul pentru cine va gasi 3 minute s-o asculte. http://www.youtube.com/watch?v=KrLNvnPS-gc :x

| Amelia87 explică:

Am gasit intr-o mapa niste cintece ale ei si m-a cuprins nostalgia...

Si mie imi place enorm de ea, plus ca este si foarte frumoasa. happy

| liz23 a răspuns:

O voce superba, melodii cu un mesaj ce ajunge exact unde trebuie

| Magic a răspuns:

Canta super si asa cum ai zis si tu este foarte frumoasa, melodia mea preferata este LA SOLITUDINE.