| xewgdnfn a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia " Selena Gomez & The Scene - Naturally "? Mie imi place :X

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place la nebunie.

| M.madallina a răspuns:

Nu ascult ce canta vedetele de la disney...

| anyka18 a răspuns:

Si mie, prima data am auzit-o la tv si dupa aia am cautat-o am descarcata si o ascult in fiecare zi, e superba si melodia si clipu'happysi e frumoasa Selena:X

| patty32 a răspuns:

Selena e dulceeeee rau love struck
Un ingeras happy
Si are o voce pe masura love struck
Kisses :*

Da superba melodia... si selena este o superba, o dulceata de fetita si are o voce extraordinara stie cum sa faca lumea sa o asculte si sa o iubesca prin felul ei de a fi :X:X:X: melodia asta le intrece pe toate si poate o sa iasa altele si mai frumoase dar pana atunci asta ramane pe primul loc :**:*::*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e frumoasa, dar din pacate multe persoane spun ca vedetele de la hollywood sunt pentru copii mici sad, totusi mie imi plac! Mai ales melodia lui demi lovato remember december, si melodiile selenei imi plac! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place. Ador vocea SELENEI! Mai ales in clipul,, A year without rain''Ar trebui sa il vizionez. e cool! Iti raspunde ALEXANDRA, din Cluj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult naturally versiunea noua cea de club e aceeas melodie numai pe muzica de club

| danielasisi a răspuns:

Eu sunt inebuniia dupa round and round!

| lostgirl a răspuns:

Imi place foarte mult melodia.Am auzit ca Selena a inregistrat o piesa cu Kate Perry.Imi place si new clasic, tell me something i don't know.