| Bulina_4880 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus?straight face
Dar despre Justin Bieber?big grin
[ plictiseala yawn ]

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna Miley Cyrus a ajuns o fata care se drogeaza(poti gasi pe net clipuri), pozeaza nud, face niste videoclipuri iesite din comun, si-a pus piercing in nas, are tatuaje, are fite. A ajuns intr-o stare deplorabila, pacat de ea.
Cat despre Justin Bieber nu sunt nici o fana, dar nici nu in detest.Il consider doar un pusti care canta.Nimic mai mult.Numai bine.

6 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Buna!

Puff.si eu ma plictisesc!
Pai
Miley Cyrus - E les*y, groaznica, nu are voce, se crede super. dar nu ewinking
Justin Bieber - Un pusti rasfatat

+ Nu trebuie sa te scuzi ca esti plictisit, doar suntem la conversatii! big grin

| Bya132 a răspuns:

Buna

Miley = o pustoaica care se crede foarte tare, care nu are voce, si doar daca e Vedeta Disney, nu inseamna ca e la nivelul unei vedete de la Hollywood

Justin Bieber = Un pusti rasfatat.

Si eu ma plictisesc, si chiar mi-a facut placere sa raspund la intrebarea ta, macar am reusit sa raspund la cevalaughing.

Bafta!

| pandaX3 a răspuns:

Miley Cyrus : The next big porn star laughing

J. Bieber : Foarte... hmm... oribil tongue Are o voce de fetita, fata de copil de 7 ani si fite cat cuprinde laughing

| IOANAio9 a răspuns:

Pai...

Miley Cyrus este o drogata si poti sa te convingi pe net (chiar s-a drogat) si o fitoasa

Justin Bieber-un adolescent rasfatat si cu o voce de fetita

tu ce parere ai?

| Bulina_4880 explică:

Pai eu cred ca
Miley= o curvaa imbecila care umbla cu toti barbatii de pe sradaalaughing o drogataa etc etclaughing

Cat despre Justin.vad ca voi nu-l suportati eu sunt o fana.thinking in finee am fost dar nu am nimic cu elhee hee

Răspuns utilizator avertizat