| andreea98esteacumBubbleS a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? PRO sau CONTRA?

Răspuns Câştigător
| AlyGreenEyes a răspuns:

Acum cativa ani chiar imi placea de Miley Cyrus. Ea era idolul fiecarei fete indiferent ca era americanca sau de alta nationalitate.Canta melodii frumoase, se imbraca super si ma facea mereu sa rad in Hannah Montana.
Acum mi-am pierdut admiratia fata de ea...
Se imbraca si se poarta indecent, se drogheaza, nu se mai intelege cu nimeni din familie pur si simplu nu mai e constienta pe ce lume traieste. Din aceste motive si-a pierdut apropae totii fanii si a scazut in popularitate dramatic.
Cred ca se sunintelege CONTRA Miley Cyrus.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e cea mai tare