| ZyzZe a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea lui Zyzz

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Zyzz a inspirat si continua sa inspire multa lume sa isi urmeze visul, era omul care isi traia viata din plin si nu-i pasa ce credeau alti de el imi pare rau de ce i s-a intamplat uni sustin ca a folosit stero, dar ce se pare a fi mai adevarat e ca a avut niste probleme neidentifcate la inima, mie unu imi pare rau ca s-a dus.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu Dragoste si sex?

| Schwarzz a răspuns:

1.Cine mai e si ala?
2.Imi pare rau pentru el.

| SickKunt a răspuns (pentru Schwarzz):

Zyzz era un SickCunt ce a inspirat si inca inspiră oameni in a se schimba in bine, keep mirin