| Aleqa a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea lui Iurie Darie?

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte!happy

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Imi pare extrem de rau! Am pierdut o stea a filmului romanesc! Un om de o bunatate nemai vazuta!
Imi pare foarte rau si de sotia lui Anca. A ramas fara "iubirea ei". O admir pe femeia asta, cate a indurat pentru maiestrul Iurie sad, cat il iubea, cat se iubeau. Un adevarat exemplu pentru toate generatiile!
Condoleante! sad

| Aleqa explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Da, si mie imi pare rau...
Cum i-am spus si mamei acum 1 zi, urmeaza sa moara si Florin Piersic... cred ca la dumnealui chiar as plange!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Aleqa):

Ai dreptate!

| Euletitia a răspuns:

Imi pare rau! Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace!