| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre oamenii care vor moartea altor persoane?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunt oameni rai cu probleme psihice serioase, obsedati de rautate.

| sierra1 a răspuns:

Nu mai au dușmani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un "om" care își dorește cu intenție cu bună voințâ cu bună ștințâ moarte celui lalt om stați departe de "omul" ace căci ăla aduce necazuri in viața oamenilor și își va aduce necazuri și în viața stați departe de "oamenii" fără frică lui Dumnezeu "oamenii"care au răutate in inima și sufletul lor "oamenii"care au ură in sufletul și inima lor "oamenii"care au prostie și răutate in inima lor "oamenii" care au lăcomie și invidie in inima și sufletul lor "oamenii"care au în răbdare lor și toate intențile lor de a-și face ei propria "lege"față de ceilalți fâcănduși ei "dreptatea" "legiunea" nu le semânați nu-i urmați.

| Lupică27 a răspuns:

Nu una rea.

| LisaJulie a răspuns:

Ca ar trebui sa mai treacă din când în când pe la psihiatru

| ILoveBlackCats a răspuns:

Ca au avut necazuri in viata