| elcosmin a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care stiu sa vorbeasca doar despre un singur subiect?

Adica cunosti o persoana pasionata de masini sa zicem, si nu poti discuta altceva cu el decat de masini.

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

E autist cumva, nu de alta dar un autist are tendința asta.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buni daca esti insomic si vrei sa dormi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimic special...

| Freya1 a răspuns:

Sunt obositoare.Si eu stiu persoane ce ori sunt obsedate de masini, ori de locul lor de munca.

| Andreeush a răspuns:

Nu ar trebui să judecăm pe nimeni, fiecare e liber să facă ce vrea.

| Paul754880338 a răspuns:

Toxic.

| wpetterssone a răspuns:

Este posibil să fiu și eu o astfel de persoană, însă încerc să nu îi plictisesc pe cei de lângă mine.

| VictorJulien a răspuns:

Trista chestie daca are doar un singur lucre care-l intereseaza