| loving3112 a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gommez? Ma refer la trasaturile fetei.

6 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

O chema in primul rand Gomez, nu Gommez!
In primul rand, nu-mi place ca se ia de alte vedete.
In al doilea rand, nu prea imi plac unele melodii de ale ei cum ar fi Falling Down sau A Year Without Rain.Naturally si Round and Round sunt singurele mai de doamne ajuta.
In al treilea rand nu-mi place cum se prosteste in seriale.

etc.

Mi-ar lua prea mult sa-i enumar defectele.

| AnaEindragostita a răspuns:

E dragutzaa foc

| justme_2041 a răspuns:

Mie imi place, este o fata destul de finuta, pai e cam grasunica la fata, dar nu-i nimic ca ii sta bine asa, in rest nimic rau la ea! ochii ei sunt frumosi, caprui parca
sanatate si multi pupici:*:*:*:*

| Pufuleteeeee a răspuns:

Selena e foasrte draguta si are niste trasaturi perfecte... din curiozitaterolling on the floor as vrea sa te intreb de ce ai pus aceasta intrebarebig grin? apropo daca vrei sa o vezi mai de apropae si sa afli mai multe despre ea o gasesti pe facebook tongue

| loving3112 explică:

Ma refeream la trasaturile fetei(nas, ochi, etc) atat!

| loving3112 explică:

rolling on the floor Nu ms.Am pus aceasta intrebare pentru ca e singura vedeta care mi se pare ok din multe puncte de vedere(e draguta, nu e extravaganta) si am vrut sa vad daca si ceilalti membri TPU au aceeasi parere.