| Dajbghg a întrebat:

Ce parere aveti despre termos,cat timp trebuie sa tina cald, fierbinte apa, ceaiul etc.cald, cate ore? Ce marca imi recomandati? Imi trebuie pentru drumetii la cafea. Multumesc

1 răspuns:
| TistarKNL a răspuns:

Cam orice termos iti pastreaza lichidul din interior cald in jur de 12 ore. Daca pui ceai fierbinte la 9 seara in el, la 9 dimineata a doua zi va fi cald, dar nu fierbinte.
Nu sunt diferente foarte mari intre marci, orice sub 50 de lei e cam la fel.