| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti despre wattpad, ati citit ceva de pe el, ati scris ceva, vreti sa scrieti ceva pe el sau sa cititi?

7 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

E ok, mai citesc uneori.

| Ionut2411 a răspuns:

Destul de ok

| Celcestietot a răspuns:

Este buna daca chiar nu ai ce face.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era candva in voga. Acum nu prea mai aud pe nimeni zicand ceva de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit întrebări stupide de pe TPU, sa vad prostia altora

| Pe_Viata_Anonim_1994 a răspuns:

Da,am scris o carte acum cativa ani, aveam vreo 12 ani laughing.Am ajuns in top 3 in dragoste. "Liceul" parca de numea. E o aplicatie destul de cunoscuta.Filmul "oh, Ramona!" a fost facut dupa cartea "Suge-o Ramona" scrisa de o fata de vreo 16 ani pe wattpad.Cred ca poti face si bani cu ea, lasand sa apara reclame pe parcursul lecturii.

| Theo94 explică (pentru Pe_Viata_Anonim_1994):

"Suge-o Ramona" a fost scrisa de Andrei Ciobanu care face stand up.
https://carturesti.ro/carte/suge-o-ramona-254721