| Deeeeeeaaaaa a întrebat:

Am facut o poveste pe Wattpad... Daca aveti timp si vreti sa o cititi sa invit cu mare drag :*

P.S:Va rog sa cititi toate capitolele :)

http://www.wattpad.com/22695069-bff-or-not

1 răspuns:
| smarttie a răspuns:

In primul rand vreau sa te intreb cati ani ai? Nu ai mai mult de 18 nu? Nu imi interpreta parea intr-un mod negativ nu este. Te felicit pentru faptul ca ai invatat gramatica si punctuatie. Actiunea este ...adolescentina ...pentru sectiunea a carei atentie vrei sa o captezi este o poveste destul de buna. Continua cu scrisul o sa te dezvolti pe masura ce scrii.
Sfat personal citeste cat mai mult literatura cat mai diversa te ajuta atat in viata de zi cu zi cat si in hobby pe care il ai. Succes