| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre youtuberul "Îmi Place Sa Mănânc"?
Credeți că promovează un stil de viață nesănătos?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Promoveaza banui cei bun laughing este o posibilitatea sa infromezi lumea, nu stiu individul ce spui tu, dar am vazut pe aici prin US care fac asta, merg prin magazine, prin restaurante, maninca si spun ce parere au.

Chestia asta este buna, pentru ca stie lumea cei bun sau mai putin bun, apoi sa aleaga unde sa mearga sa manince, sa cumpere etc.
Este ceva moca sa-i zicem asa, o informatie si uneori corecta, sau de cele mai multe ori, daca respectivii care posteaza is cinstiti.

Asa is destui care promoveaza produsele unora, aia normal spun povesti laughing

Daca pe tine te pasioneaza mincarea, e bun ca te uiti, dar trebuie sa cauti sa afli daca respectivul este sincer si nu doar face reclama acolo unde maninca.

Astia maninca moca, restaurantele alea ii dau lui sa le promoveze produsele, dar apoi tine de el cit de sincer sau escroc este laughing

Pt ca una este sa probezi lucruri, alta mincare, la mincare doar vezi cum arata, dar nu stii tu ce gust au.

Nu promoveaza ala chestii sanatoase sau nesatoase, cand va aud, sincer imi vine sa va dau palme laughing cei aia mincare nesanatoasa sau sanatoasa?
Stii ce cred eu? ca voi astia care tot bateti din gura a prostii, mincare nesatoasa, voi sinteti de aia nesatosi mintal, ca altceva nu vad.
Te intreb si pe tine, crezi ca la magazine se vinde otrava pe post de alimente? Cei aia mincare nesatoasa? Nesanatos este sa consumi asa ca porcu pana te faci cit china laughing
Ca maninci de la magazin, de la tine de acasa, tot dracu ala e, conteaza cantitatea bagata in burdihan laughing aia te face santos sau nesatos.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai inocent youtuber.
El nu promoveaza absolut nimic.
Mananca si atat.

| dullcat a răspuns:

Sanatos? Nu, deloc.

| Hyperion7 a răspuns:

N-am nicio părere.

| blackann a răspuns:

Nu impinge pe nimeni sa manance nimic, doar prezinta ce mananca el si isi spune parerea.
E 7000% inofensiv.

| sammie a răspuns:

Nu-l stiu.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Cred că-i place să mănănce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicio parere.
Omul face ceea ce ii place lui, adica mananca, nu indeamna pe altii sa manance ceea ce mananca el ( din ce am observat mananca de obicei in localurile care au primit cele mai bune review-uri ), nici nu cred ca face vreo reclama mascata vreunui produs pe care il consuma.
Am vazut doar vreo 4 video-uri de pe canalul sau -primul l-am descoperit tocmai datorita faptului ca omul luase la pas shaormeriile de top din orasul meu de provenienta.

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Am văzut câteva clipuri de-ale lui, nu am observat să îi încurajeze pe alții să îi urmeze exemplul, e responsabilitatea fiecăruia ce modele își alege în viață.

| Gnomzy a răspuns:

Este de gașcă, este ironic de multe ori, se fac meme-uri pe baza activității lui. Divertisment pur