| Trolli a întrebat:

Ce parere aveti? Este un abuz ce face acest parinte?
http://www.youtube.com/watch?v=ZdfUg4OZxJ0

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce părinte sadic şi băieţel puternic şi ambiţios. Cred că e mai bărbat decât taică-su.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, nu mi se pare normal ca părinte să-ţi educi copilul în acest mod, înţeleg vrei să-i faci un bine pe viitor să câştige un ban dar nici împins de la spate, mai mult profită pe urma lui, în fine e bine doar atât sunt pe lume la cazuri de batjocoră care propri copii sunt sursa de venit a unei familii. O seară bună!

| Fridăm a răspuns:

Chiar la Giuliano m-am gândit că te referi, încă dinainte de a accesa link'ul. Nu m-am uitat la clip, am văzut altele, şi a fost de ajuns ca să îmi fac o părere proastă despre părinţii lui, în special tatăl, care îi e antrenorul. Da, cred că e un abuz, pentru că nu îl lasă să îşi trăiasca copilăria, ci îl forţează cu antrenamente dure. E dureros zâmbetul lui, pentru că nu e un zâmbet de copil fericit...