| LenaCresida a întrebat:

Ce parere aveti? http://www.youtube.com/watch?v=suPlYwJ3YvM cea mai interesanta parere primeste funda :D

Răspuns Câştigător
| Yoคna a răspuns:

Tipa este frumoasa...la fel si voce ei.Video-clipurile sunt extraoridare.Este de apreciat ce canta.Tot ce face este atat de simplu, atat de original si dragut. SUCCES:*

2 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Melodia asta e misto mai ales vocea tipei asteia imi place mult si mai este si frumoasa si desteapta videoclipul este interesant nu poate candt oricine ca ea

| Quinacridone a răspuns:

Acest videoclip este foarte frumos oricum stiu cantecul il ador love struck kiss! O inspiratie foarte buna a videoclipului de filmare! S-au gandit foarte bine! Ea este frumoasa! Cei care au dat dislike inseamna ca vor sa se lupte cu noi! kiss love struck happy Funda?