| Alex_9006 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia http://www.youtube.com/watch?v=yk4_EHxcvwM! Cea mai buna parere primeste fundita! scuze categoria, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mayyyyyy a răspuns:

Foarte emotionant,extraordinar, merita ascultata melodia, are un sound aparte si niste voci extraordinare!

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mhh love struck, o ador, ii stiu versurile pe de rostbatting eyelashes

| mdany a răspuns:

Epic fail

| cosmin2221 a răspuns:

Trebuia sa comentez acolo "Unde dracu e butonul love?"

Sanda...e unul dintre cele mai cool cantece romanesti...o sa primesti numai pareri bune XD

| SummerSmile97 a răspuns:

Stiu melodia e foarta faina! Imi place mult! happy

Raalucaa ^.^

| andypk a răspuns:

Parerea mea este ca este o muzica de dragoste... Spune ce simtewinking pentru. dragoste, dar este pe tema trista

| Caty2000 a răspuns:

UUUAAAUUU! Am auzit-o la radio de mai multe ori si nu stiam cum se numeste ...Acum stiuuu! Super cintec!

| Alex_9006 explică:

Foarte frumos,vidioclipul,parerea mea, merita ascultat, e foarte frumos! superb intr-un cuvant!