| zurick a întrebat:

Ce păreri aveți despre județul Vaslui?

29 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este un judet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era unu fain care a legat telefonul de sapa si si-a facut selfie in Vaslui, ala da om smug

| zurick explică (pentru DoarBogdan):

Nu știam asta, mulțumesc că m-ați luminat.
Acum, vă rog spuneți-vă opinia despre mediatizarea de care are parte acest județ.

| R0R0 a răspuns:

Off,cate glume se fac pe seama lui laughing)

| Drimmero a răspuns:

Este singurul judet unde oamenii dupa o partida de sex fac puscarie! Glumesc, este un oras modest, presupun. Au avut o echipa de fotbal puternica si bogata in oras. Mereu ma enerva echipa asta, dar imi placea!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremea lui Ceausescu era considerat judetul cu cea mai mare natalitate si, toti stiam, ca din cauza copiilor facuti la bautura. Acum stim ca este si un judet de retardati. O fata violata este tot ea de vina ca de ce a mers cu masina cu un "prieten".

| corbulalbrosu a răspuns:

Parerea mea sincera; EXECRABILA din absolut t.p.d.v.

| zurick explică (pentru corbulalbrosu):

Argumentați-vă opinia, vă rog.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru zurick):

Oare este nevoie? Motivatia mea este mult prea evidenta deoarece se intemeiaza pe tot ce se petrece zi de zi; ceas de ceas; clipa de clipa fara intrerupere in acel "landsaft" unicat. rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns:

Urasc judetul acesta! Deoarece de aici e o fata pe care nu o suport. Nici eu pe ea, nici ea pe mine. se lauda ca vine in Buzau sa ma bata. O astept!
O fi ea rea, dar nu m-a intrecut pe mine!
Ne-am intalnit acum 6 ani, intr-o tabara din Busteni.

| whatevernvm a răspuns:

Locul tuturor posibilitatilor

| zurick explică (pentru Florentina9210):

Deci ești din Buzău, drăguț acolo.
De ce ați păstrat legătura dacă nu vă suportați?

| zurick explică (pentru whatevernvm):

Nu pare să semene cu America.

| whatevernvm a răspuns (pentru zurick):

Nu a zis nimeni ca e intr-un sens pozitiv sau intr-un sens prorpiu.

| Florentina9210 a răspuns (pentru zurick):

Atunci la inceput, nu stiu de ce ma ura atat de mult.
Si pe facebook, ne-am adresat cateva jigniri, si dupa ne-am dat block. Urasc numele : Oana Andreea! Datorita ei. Imi aduce aminte de ea.
Se credea superioara oricui. Nu era nimeni ca ea. Daca eu nu i-am permis multe, a inceput sa ma urasca.
Mi-a zis ca ii pare rau ca nu m-a batut cand a avut ocazia.
Asta e, a pierdut-o. Atunci avea sanse, acum, nu mai pot spune la fel.

| zurick explică (pentru whatevernvm):

Nu am cum să contrazic asta. laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru zurick):

Doamne, pe aceasta cale vreau sa spun ca imi scade iq-ul cand vad raspunsul Florentinei. Nu pot face asta la ea pentru ca mi-a dat block, dar nu ma mai pot abtine. Cata prostie umana exista. Te rog, Florentina, daca vezi asta, impusca-te. Nimanui nu ii pasa de dramele tale aici

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

:*

| zurick explică (pentru whatevernvm):

Am ajuns să fiu si interlocutor, fain așa.

| whatevernvm a răspuns (pentru zurick):

Multumesc mult! Aveam nevoie de asta

| zurick explică (pentru Doub):

Dacă tot ești aici sunt curioasă care e opinia ta despre subiectul ales.

| Doub a răspuns (pentru zurick):

Ăăăăăăhh.

Păăi, nu am fost în viaţa mea în Vaslui, deci nu am nicio părere personală. Am auzit o groază de chestii naşpa despre judeţul ăla, dar asta nu înseamnă că absolut toţi oamenii de acolo sunt într-un anumit fel.

| zurick explică (pentru Doub):

Frumos răspuns.
Atunci facem așa:dacă o să ajungi vreodată în acest județ îți fac eu turul și
după îți voi adresa aceași întrebare.

| Doub a răspuns (pentru zurick):

Eşti din Vaslui?

| coltar a răspuns:

Locuiesc periodic intr o comuna din Vaslui.99% sunt oameni saraci din cauza lenei si betiei, cu case din paianta si pamant pe jos iar hotia este la ordinea zilei sub deviza"am luat si eu acolo...''. Toate acestea duc la lipsa de inventivitate incat totul arata asa cum se vede si se aude.Relevant este ca pe cat sunt de saraci si lenesi sunt extrem de fuduli incat rar vei auzi un ''buna ziua'' a unui om ce trece pe langa tine. Tinerii harnici au plecat in vest si NU VOR SA SE MAI INTOARCA iar cei ramasi culeg gunoaie si curata santuri pentru "ajutor social'' ce este tocat pe bautura in doua zile.Este cel mai jalnic judet din tara...

| zurick explică (pentru Doub):

Sunt din Bârlad, oraș aflat în județul Vaslui.

| Doub a răspuns (pentru zurick):

Hm, şi tu ce părere ai despre judeţ?

| IAmTheLegendary a răspuns:

Am auzit de la un youtuber, ca vecinu lui isi facea selfie cu o lopata laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Florentina9210):

WOW! Inca se ciudfulesc femeile pentru un carnarnat de porc, pe care il pot gasi la SEX-SHOP!?winking laughing tongue