| Drimmero a întrebat:

Ce persoane v-au starnit interesul aici pe TPU? Asa ca o conversatie intreb, dar si curiozitatea m-a determinat. Cu curaj!

74 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cristi pantofior cand a zis ca vrea sa cheme politia ca il violez sad

| UnBroken2016 a răspuns:

Endoryus ala, pacat ca a plecat.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Saracu obsedat de pantofi, ti-ai batut joc de sentimentele lui... straight face

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ah, am uitat sa te mentionez pe tine. Stiam eu ca esti gelos pe pantofior

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Mai spune tu dinaintea si Nitu ala chiar o sa creada ce i-am spus rolling on the floor

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Joci la mai multe capete? Cate conturi ai avut? rolling on the floor

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta e al 2.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Neh, cum a auzit de concubinaj a facut spume la gura si ne-a facut pacatosi in gand

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Lasa ca nici el nu e cine stie ce pur. Face sex la 18 ani dar le invata pe fete pe aici sa ramana virgine pana in noaptea nuntii laughing -

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Face sex la 18 ani?

| Kira5854 a răspuns:

Era un tip VerginicaVacaGrasa, spunea tuturor tipilor "esti tanar, trebuie sa treci prin cat mai multe asternuturi " laughing

| Drimmero explică (pentru Kira5854):

Bwahahahaha, hodorogul!

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Cine e Endoryus...nu stiud e ce imi suna cunsocut

| Drimmero explică (pentru Kira5854):

El este/

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kira5854):

Vechiul meu cont.

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Bine de stiut, ce a patit?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kira5854):

L-am sters pentru ca nu mai voiam sa intru dar la inceputul anului mi-am rupt piciorul si dupa o luna cand am vazut ca se tot agraveaza am zis sa revin. acum nu mai am probleme cu piciorul rupt ci cu celalalt si inca bantui pe aici pana ma fac bine. Dupa imi iau zborul din nou si sper ca de tot laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Si tu gogule? De ce nu raspunzi? pe cine de aici ti s-a pus pata?

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Sunt timid si mi-e rusine sa spun, glumesc. Sincer, mi se pusese pata pe Jwoww.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai acum se numeste Sinestra.

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Las' ca stie Drimmero, nu te ingrijora de asta! rolling on the floor

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Stalker nebun ce esti laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Nu am spionat, mi s-a spus doar, bwahahahaha. Crezi ca-mi ocup eu timpul cu ale spionajului?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Roscata are imaginatie bogata nu eu. Eu nu am mintea asa nebuna sa imi imaginez ce pot face altii si nici nu vreau sa pot face asa ceva sa fiu sincer laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Roscata a tastat pentru tine, sa inteleg? Nu am eu treaba sa 'spionez', eu spionez doar ce fac baietii mei.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Intamplator eram aici. De ce te iei de imaginatia mea?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

"intamplator" da, cum sa nu. Te laudam mai devreme ca ai imaginatie bogata, uita ca am zis asta.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Cauta si tu hobbyri mai interesante laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Cum ar fi? Campionatul mondial de pana la tiruri?

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Da, m-ai prins..sunt obsedata de tine si te spionam...Ti-am mai zis eu ce cosmaruri o sa am la noapte